DESIGNOVÉ BRÁNY A OPLOCENÍ MATRIX

Hledáte krásný a praktický dopněk k vašemu pozemku? Naše Designová série nabízí mnoho modelových řad, které jsou plně variabilní a nabízejí široké příslušenství. Neváhejte nás kontaktovat a my vaši představu převedeme do skutečné podoby. Vše kvalitně a cenu, která vás překvapí.

Výhody systému:

  • moderní
  • odolné
  • variabilní
  • nenáročné na údržbu
  • bezpečné

Řada ORLANDO

Systém Orlando se vyznačuje velkou rozmanitostí použití. Jednoduchý, ale robustní systém s lamelami 80x20x1,2 mm zajišťuje dokonalý vzhled plotu a také velmi přirozený přechod světla se současnou zvukovou izolací oplocených prostor.

Oplocení a brány podléhají přísnému výrobnímu procesu podle mezinárodních norem PN-EN ISO 3834-4 a PN-EN ISO 12944 (M) (C3).

 


Nekonečné možnosti barevných kombinací. Naplánujte své brány a ploty podle vašich očekávání. Variabilní výplně dveří umožňují použití kombinací barev a imitace dřeva z profilovaných lamel. Nechte si vzít spoustu kombinací.

 

 


Dřevo je jedním z nejdůležitějších prvků. Je to výběr inspirovaný přírodou Systém ORLANDO přináší přirozený vzhled moderní živcový design. Inovativní řešení imitace dřeva a perfektní povrchová úprava
oploteniam dokonalý vzhled.

 

Řada BOSTON

Systém Bostonu je orlando nadstavbou. Větší rozměry přispívají k jednoduchosti oplocení a vytvářejí vynikající design. Velkou odolnost vůči vnějším vlivům, stejně jako tlak a dopad Bostonu vytváří oblíbenou volbu.

Oplocení a brány podléhají přísnému výrobnímu procesu podle mezinárodních norem PN-EN ISO 3834-4 a PN-EN ISO 12944 (M) (C3).

 

Boston XPS

Speciální verze Bostonu s extrudovaným polystyrenem s vysokou pevností v plaketě a krásným designem.

 

 

KOMBINUJTE ! ! !


Příklad kombinací dvou řádků. Bostonské variace nepoznají hranice, vytvářejí multifunkční stanice a další objekty.


 

 

Řada ATLANTA

Systém Atlanta má velkou popularitu díky všestrannosti používání a nízké průhlednosti. Jednoduchá a trvanlivá s lamelami ve tvaru písmene "Z" zajišťuje perfektní vzhled oplocení a také částečný průchod světla při současném utěsnění oplocených prostor.

Oplocení a brány podléhají přísnému výrobnímu procesu podle mezinárodních norem PN-EN ISO 3834-4 a PN-EN ISO 12944 (M) (C3).

 

 

 

 

Systém Atlanta má velkou popularitu díky všestrannosti používání a nízké průhlednosti. Jednoduchá a trvanlivá s lamelami ve tvaru písmene "Z" zajišťuje perfektní vzhled oplocení a také částečný průchod světla při současném utěsnění oplocených prostor. Oplocení a brány podléhají přísnému výrobnímu procesu podle mezinárodních norem PN-EN ISO 3834-4 a PN-EN ISO 12944 (M) (C3).

Řada DETROIT

Systém Detroit je najmodernejší ponúkaný systém. Nadčasový vzhľad s perfektnou kvalitou vyhotovenia. Laserom rezané otvory s dokonalými hranami a stýlovými doplnkami nie je iba oplotením, ale umeleckým dielom. Perfektná štýlová slnečná a hluková ochrana.

Oplotenia a brány podliehajú dôslednému výrobnému procesu podľa medzinárodných štandardov PN-EN ISO 3834-4 a PN-EN ISO 12944 (M) (C3).

 

 

 

 

ŘEKLI O NÁS

Oslovili jsme firmu Votava na dodání a montáž plotových panelů k našemu objektu.Přesnost a odbornost na výbornou.Těšíme se na další spolupráci.