PLOTOVÉ SYSTÉMY MATRIX - NOVINKA NA ČESKÉM TRHU

Představujeme kvalitu ze Slovenska - Bezpečné oplocení MATRIX v kompletní řadě řešení pro všechny typy svařovaných plotů. Využitím nejnovějsích a dostupných technologií garantujeme vysoce kvalitní produkty, které sa vyznačují dlouholetou životností. Oplocení Matrix sa používá v podnicích, v průmyslu, okolo strategických zařízení, v športovních centrech, veřejných institucích, a v neposlední řadě kolem soukromích majetků a rodiných domů. Našim zákazníkům nabízíme komplexní portfólio služeb: od návrhu oplotecení, výběr konkrétního typu, druh komponentů až po doručení a montáž.

Panelové oplocení

je vyrobeno z ocelového drátu pomocí speciální svařovací techniky. Výroba je prováděna pomocí nejnovějších dostupných technologií, v souladu s dodržováním přísných standardů kvality materiálu, výroby a ochrany proti korozi (ISO-9001).

Zahradní oplocení

Svařovaná pletiva jsou vyrobena z nízkouhlíkového za studena taženého drátu kruhového profilu. PVC povlak je nanesen až po vyvázání sítě v typické zelené barvě. Maximální výška dodávaných sítí je 2000 mm pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků.

Designové brány a oplocení

jsou vytvořeny na míru každému klientovi, bez nutnosti zbytečných terénních a prostorových úprav. Na dodané míry vytvoříme produkt, který bude plnohodnotnou a funkční částí vašeho oplocení. Stejně Vás nelimituje ani specifická výška případně jiné požadavky. Naše brány a oplocení se přizpůsobí vašim požadavkům.

Doplňky a příslušenství

představuje širokou řadu možností personalizace a úpravy drátového oplocení. Nabízí Vám nástroje a nářadí pro realizaci oplocení jako kleště, spínky, objímky apod. Druhá část sortimentu tvoří stínící pásky, stínící síta, pro zvýšení soukromí a zvýšení ochrany před povětrnostními a světelnými podmínkami.

ŘEKLI O NÁS

Naše firma sídlí 40 km od Prahy a firma Votava nám dodávala plotové panely.I přes větší vzdálenost vše proběhlo bez komplikací, můžeme všem doporučit.Díky