BRÁNY

Potřebujete novou bránu pro bezpečný a pohodlný vjezd k vašemu domu nebo do vašeho firemního areálu? Ty naše jsou vyráběny z těch nejlepších materiálů, jednoduše ovladatelné, snadné na údržbu a navíc skvěle designově řešené. Pro ovládání brány elektrickým pohonem využíváme výhradně spolehlivé a léty ověřené produkty rakouské značky Tousek, které vynikají masivní konstrukcí a kvalitními kovovými součástkami.


Posuvné nesené el.

Nejčastějším řešením pro vjezd na Váš pozemek. Samonosné brány posuvné se používají pro vjezd s dostatečným prostorem pro posuv brány do strany a bezproblémový celoroční provoz. Velký výběr výplní. Povrchové úpravy - žáruzinek nebo žáruzinek + RAL.

Posuvné pojezdové

Tato brána je řešením v případě, když není dostatek prostoru pro bránu nesenou. Je osazena na vodícím kolečku, které jezdí po profilu kotveném na základovém pásu. Tuto bráno lze ovládat oběma typy motorů TOUSEK, NICE.

ŘEKLI O NÁS

Žiji v Německu a pan Votava mi zhotovil kovaný plot s elektrickou bránou u rodinného domu (chalupy).Práce odvedená na výbornou, skvělá komunikace.Vřele doporučuji a takových firem víc!!

Petr (40), Brno